expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

wtorek, 6 października 2015

Urodzimy CupoNation i konkurs

Urodziny to wyjątkowy dzień, są życzenia, prezenty i oczywiście tort. Bez tego ostatniego trudno świętować. Dlatego gdy ktoś wybiera jeden z moich tortów by podkreślić wyjątkowość tego dnia, to jest mi niezmiernie miło.
Można powiedzieć, że tak się stało tym razem, bowiem CupoNation, platforma agregująca kody rabatowe i promocje do różnego typu sklepów internetowych, świętuje swoje 3 urodziny. Z tej okazji wraz z RTV Euro AGD organizuje konkurs na najlepszy tort urodzinowy.
Czuję się zaszczycona, ponieważ mój blog znalazł się wśród kilku innych blogów zaproszonych do konkursu.  
To od Was zależy, który tort urodzinowy wygra.
Mój tort, czekoladowy z malinami, dobrze znacie i pewnie sami już nie raz go przetestowaliście. Przepis znajdziecie tu.


Natomiast swój cenny głos w konkursie możecie oddać na stronie konkursowej. Nie muszę chyba pisać, że bardzo liczę na Wasze głosy. Konkurs potrwa do 13.10.2015r, więc czasu na głosowanie nie ma zbyt wiele. Śpieszcie się proszę. Głosujemy poprzez zaznaczenie po prawej stronie przepisu, tuż pod zdjęciem, opcji "zagłosuj" Można oddać tylko jeden głos.
Dla mnie jest to wyjątkowa okazja promocji bloga, ale również szansa na jedną z nagród. Autor zwycięskiego przepisu otrzyma bon w wysokości 1000 PLN na zakupy w RTV Euro AGD, drugą nagrodę zaś przyznaje zespól CupoNation, a jest nią bon o wartości 400 PLN.

Wszystko zależy od Was. 
Głosujcie i sprawcie by to mój tort okazał się tym najlepszym. 
Pomóżcie mi wygrać! 
Oczywiście już teraz wszystkim dziękuję za każdy głos.
1 komentarz:

Joanna pisze...

Szkoda, że się nie udało, ale myślę, że promocja bloga i przepisu i tak dobra :)